fbpx

O firmie

  1.  

Poszukujesz bardzo dobrej jakości materacy przed sezonem zimowym? Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dwa modele materacy:

          Trwały ale niedrogi? Materac LAM to materac kieszeniowy, a więc każda sprężyna jest ubrana w specjalny woreczek, dzięki czemu materac jest cichy, sprężyna ma dłuższą żywotność. To hit ostatnich lat. Materac posiada siedem stref twardości, gość hotelowy budzi się więc wypoczęty i nie odczuwa dyskomfortu w postaci bólu kręgosłupa, jeśli cierpi na takie dolegliwości. Sprężyny są ułożone tak, aby ich podatność na nacisk była minimalna. Pokrowiec jest antyalergiczny, pianka PU o grubości 2cm. Dwustronny materac jest wzmocniony gęstym filcem, którym obłożone są kieszenie z obu stron. Koszt dostawy zrolowanego materaca 35 zł/netto  szt.

 

 

2.

 

Materac Lupo – to klasyczny materac sprężynowy, klasyczny, jednak z grubszą pianką PU 3cm. To oczywiście nasuwa refleksję - jest wygodny. Sprężyny z obu stron zostały obłożone filcem o dużej gęstości, który usztywnia materac oraz zabezpiecza sprężyny. Jest to podstawowy model wzbogacony grubszą pianką oraz pokrowcem antyalergicznym. Koszt dostawy zrolowanego materaca 35 zł/netto szt.