fbpx

"PODGRODZIE" KACZMAREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

W roku 2015 realizowaliśmy inwestycje polegającą na rozbudowie skrzydła hotelowego. Wyposażenie pokoi w meble hotelowe zleciłem firmie P.P.U.H. Class-Mebel z Lublińca, jako producenta mebli pokojowych. Proces uzgadniaia szczegółów szczegółów wyposażenia, projektowanie oraz realizacja wyposażenia pokoi przebiegła bez zastrzeżeń. Jakość usług oceniam na wysokim poziomie, dlatego rekomenduję firmę jako rzetelnego producenta. Meble są wysokiej jakości, cieszą się uznaniem wśród naszych gości hotelowych jako komfortowe i estetyczne. Polecam meble produkcji Class-Mebel.

"PODGRODZIE" Kaczmarek i Wspólnicy Spółka Jawna

Olszowa Park Miniatur

W 2014 roku powstał PARK MINIATUR SAKRALNYCH w Olszowej. Jest to pierwszy tego typu obiekt na Opolszczyźnie. Zrealizowaliśmy pomysł z myślą o promocji regionu i poszerzeniu oferty turystycznej powiatu strzeleckiego. Wyposażenie części hotelowej powierzyliśmy firmie CLASS-MEBLE ZBIGNIEW CZUBAŁA z Lublińca. Wystrój pensjonatu jest połączeniem klasyki i nowoczesności. Pokoje są przytulne i wygodne. Firma Class-Meble spełniła nasze oczekiwania, jako partnera biznesowego. Polecamy Class-Meble jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Olszowa Park Miniatur

Hotel Trzebnica

Reprezentując Hotel Trzebnica, mam przyjemność rekomendować Państwa firmę P.P.H.U. Class-Meble z Lublińca i świadczone przez nią usługi.

Ww. firmę wybraliśmy spośród wielu oferentów jako dostawcę mebli do naszych pokoi hotelowych. Ten wybór uważamy jako najbardziej trafny. Od początku mogliśmy liczyć na pełne zaangażowanie i pomoc całego zespołu Class-Meble. Indywidualne podejście do klienta, już na etapie projektów proponowanie jak najbardziej korzystnych dla nas rozwiązań, a jednocześnie uwzględnienie naszych sugestii uważamy za bardzo profesjonalne i doceniamy.

Zarówno dostawa jak i montaż mebli odbyły się w sposób sprawny i terminowy, a same meble spełniają wszelkie nasze oczekiwania. Są gustowne, praktyczne i wysokiej jakości. Pracownicy firmy przeszkolili również personel sprzątający w pielęgnacji mebli, co uważamy za bardzo miły i rzadko spotykany gest. Na podstawie przebiegu dotychczasowej współpracy, niniejszym rekomenduję firmę P.P.H.U. Class-Meble jako solidnego kooperanta.

Z poważaniem
Wioleta Adamska Dyrektor Hotelu

P.H.U. Turbo

Firma P.P.H.U. Class-Meble Zbigniew Czubała wykonała dla nas meble hotelowe. Współpraca układała się od początku nienagannie. Otrzymaliśmy fachowe wsparcie od pierwszego do ostatniego dnia realizacji zamówienia. Meble wykonano terminowo, montaż odbył się sprawnie. Nasz wybór okazał się bardzo dobry. Polecamy wszystkim, którzy poszukują zaufanego producenta mebli, firmę Class-Meble z Lublińca.

P.H.U. Turbo
Kamil Krzyśków

Hotel Faltom

Hotel Faltom współpracuje z PPHU "Class-Meble" Zbigniew Czubała. Współpraca od początku miło nas zaskoczyła. Doradztwo techniczne i dbałość o najdrobniejsze szczegóły - towarzyszyły do fazy projektu do montażu mebli. Efekt końcowy jest w pełni satysfakcjonujący. Polecam - profesjonalizm i fachowość godne polecenia.

Hotel Faltom